Nejčastější otázky

NOMINACE
 

1.       Jak mohu nominovat blogera?

Anketa Bloger roku je určená pouze pro české blogery. V období od 10. 10. 2016 do 24. 10. 2016 budou probíhat nominace. Nominovat blogera je možné prostřednictvím formuláře na portálu BlogerRoku.cz. V rámci nominace je třeba vždy uvést své jméno, e-mail, url nominovaného blogu a kategorii, do které je blog/kanál nominován.
 

2.      Jak poznám, že byl blog/kanál nominován?

Po odeslání formuláře se ti zobrazí informace o tom, zda byl návrh na nominaci úspěšný. V opačném případě, pokud se již blog/kanál mezi nominacemi nachází, se ti zobrazí informace, nominovaný blog již byl nominován a v seznamu nominací se tedy již nachází.
 

3.       Co když se blog/kanál nezobrazuje mezi nominovanými?

Můj blog byl nominován, zobrazila se mi informace o úspěšném zařazení do nominace, ale můj blog se mezi nominovanými nezobrazuje, čím to je?
Úspěšný návrh na nominaci znamená, že se navrhnutý blog/kanál nachází v seznamu nominací, který následně prochází ruční kontrolou, která blog/kanál důkladně prochází a pokud nominovaný nesplňuje některé z pravidel ankety, není blog/kanál do nominací schválen.
Pravidla úspěšného schválení: blog musí být aktivní, nesmí být čistě komerční (nesmí to být blog psaný nějakou firmou, firemní blog) na blogu se nesmí objevovat články s erotickým obsahem nebo články podněcující náboženskou, rasovou či jinou nesnášenlivost.
 

4.      Moje nominace splňuje všechna výše uvedená pravidla, přesto se můj blog v nominacích neobjevuje.

Kontaktuj nás na e-mailu cba@czechblogawards.cz a my se hned na tvou nominaci podíváme.


HLASOVÁNÍ
 

 1. Proč musím u hlasování uvádět své tel. číslo?
  Nejprve musíme říct, že Vaše údaje jsou u nás naprosto chráněné. Pouze na Váš email Vám budou chodit novinky o dění v Blogerovi roku. Pokud ani ty nebudeš chtít dostávat, stačí jednoduše v emailu kliknout na zrušení. Telefonní číslo chceme pouze z jediného důvodu a tím je korektnost hlasování.
   
 2. Kolikrát mohu hlasovat?
  Hlasovat můžeš 1x v každé kategorii. Opakované pokusy o hlasování budou systémem zabezpečeny a nahlášeny.
   
 3. Nepřišel mi potvrzující email
  Na email mi nedorazilo potvrzení o hlasování… Nejprve zkontroluj složku spam, zda se zpráva nedoručila právě tam. Může také nastat prodleva v doručení, která může být způsobena na straně poštovního serveru. Svůj email tedy zkontroluj později. Pokud by i přes to email stále nedorazil, kontaktuj nás na emailu cba@czechblogawards.cz a my Tvůj hlas potvrdíme ručně.

Máš další otázky? Kontaktuj nás: cba@czechblogawards.cz