Hlavní partneři

Mediální partneři

Ceny

Prohlédněte si ceny za jednotlivá místa

Společnost BAGMASTER věnuje všem finalistům, kteří jsou školou povinní nový školní batoh dle jejich výběru.

Všichni školou povinní

Czech Blog Awards připravila pro vítěze všech kategorií Blogerky a Blogera roku společný pobyt vítězů, na kterém je čeká ten nejlepší odpočinek a skvělé zážitky.

1. místo

Finalista, který se umístí na 3. místě, získá poukaz v hodnotě 3.000,- Kč do e-shopu Olympus.

3. místo

Vítěz kategorie VIDEO BLOGER ROKU se může těšit na unikátní akční kameru Olympus TG-Tracker v hodnotě 9.500,- Kč.

1. místo

Finalista, který se umístí na 2. místě, získá poukaz v hodnotě 5.000,- Kč do e-shopu Olympus.

2. místo
V péči o zevnějšek patří Remington k lídrům v mužském i ženském světě. Aktuálně už 200 let pomáhá lidem, aby byli vždy perfektně a s elegancí připraveni na nový den. Blogerovi a Video Blogerovi roku věnuje značka Remington produkty dle vlastního výběru v hodnotě 5.000,- Kč. 1. místo

Model MOMENTUM 2 On-Ear nabízí vysokou kvalitu zvuku a barevné kombinace. Získala ocenění Nejlepší sluchátka roku 2015-2016.Jsou stvořena pro náročný provoz na cestách a mají ambice se stát vyhledávaným módním doplňkem. Kromě špičkové zvukové kvality mají stylový vzhled a high-tech materiály: ocel a měkkou tkaninu Alcantara s vysokou mechanickou odolností.

1. místo

Společnost Tchibo věnuje Blogerovi roku poukázku k nákupu v obchodech Tchibo nebo na Tchibo.cz v hodnotě 5.000,- Kč.

1.místo

Vítěz kateorie Bloger roku získá nadstandardně vybavený mobilní telefon Alcatel IDOL 4S, který vypadá opravdu skvěle. Jeho design zahrnuje elegantní kovový rámeček, skleněnou zadní stranu, multifunkční tlačítko Boom pro rychlé focení a sdílení. 5,5" QuadHD AMOLED display spolu s 16Mpx zadní a 8Mpx přední širokoúhlé foto s bleskem pro perfektní selfie, LTE, skvělý zvuk. Součástí balení jsou brýle pro virtuální realitu a kvalitní značková sluchátka JBL.

1. místo

Vítěz Blogera roku získá možnost exkluzivní roční spolupráce s TchiboBlog.cz. Může se podílet na článcích, photoshootech i videích.

1. místo

Společnost Tchibo věnuje Blogerovi roku skvělý kávovar Cafissimo LATTE Titanio s roční zásobou kapslí. Tchibo má také skvělý blog, na který se určitě podívejte www.tchiboblog.cz.

1. místo